דף הבית
על השיטה
טיפולים
קרניו סקראל
אוסטיאופתיה
לימודים
מאמרים
אודות
המלצות
תרפיה סומאטית
גלריית תמונות
צור קשר

 

ציטוטי תלמידים על השיטה

 

§ "השילובים המיוחדים שענת מביאה , הלמידה לגעת , הבנת האנטומיה מזווית חוויתית ופיתוח רגישות וקשב לגופנו אנו, עזרו לי להתפתח באופן אישי , נתנו לי כלים פרקטיים לזיהוי בעיות אצל תלמידי ואפשרו להם ולי להעמיק ולהתקדם בתרגול".- (מדי משורר- מורה ליוגה)


§ "כמטופלת, הגעתי אל ענת בעקבות תאונת דרכים ועברתי אצלה סדרה של טיפולים, במהלכם חל שינוי גדול בתפישתי את גופי. הבנות ותבונות חדשות התגלו לי והתעורר בי הצורך לדעת עוד ועוד על גופי - הגוף איתו אני נמצאת כל הזמן אך עדיין לא מכירה אותו כראוי. כמטפלת ותלמידה בקורס, צברתי ידע, תחושה ומגע, והבנת הגוף שלי ושל אחרים. אני חשה שהבנתי התפתחה, ואני מטפלת באופן יצירתי וטוב יותר באנשים. הקורס התחיל לסדר אצלי הרבה דברים שידעתי, והעלה אותם בדרגה". - (ענת חומסקי-בוגרת לימודי חכמת הגוף)


§ "הגעתי ללאה, מטפלת בחוכמת הגוף, בעקבות אוסטיאופורוזיס בעמוד השדרה. בה בעת גם נקלעתי למשבר אישי קשה שטלטל אותי רגשית ונפשית כאחד. מקץ מספר פגישות, הודות לטיפול משולב בין גוף לנפש, חלו בי שינויים מדהימים, הן מבחינה פיזיולוגית והן בהקלה עצומה בעומס הרגשי. לאה לימדה אותי להרפות את שרירי הצוואר, לפתוח את הסרעפת ואת בית החזה, לנשום נכון ולעבוד על האגן והירכיים. מדובר בטיפול ייחודי, צירוף מרשים בין גוף לנפש. כל טיפול היה שונה מקודמו, ההתקדמות הייתה מהירה ומבטיחה, ותחושת ההתחזקות הפיזית והנפשית תפשה תאוצה מדהימה." (לאה טולדנו- בוגרת לימודי חכמת הגוף)


§ "הקורס היה מעולה עבורי. כפסיכולוגית שעוסקת ברמת מודעות גבוהה בתפקוד הנפשי והרוחני של האדם, הרגשתי שזו פעם ראשונה שהמודעות הזו התחברה גם לצד הפיזי שלנו. גם אם למדתי מעט טאי-צ'י וצ'י-קונג, עדיין הדברים היו אוטומטיים ולא ממוללים ומוסברים. קורס חכמת הגוף היווה עבורי דבק מצוין לכל הדברים והתובנות שאני עוסקת בהן, ונשאר בי ככלי. אני אסירת תודה לך. התעשרתי "המון" ויצאתי זקופה יותר, בטוחה יותר וצומחת. תודה על החן הרב והחכמה שלך, שהתאפשר לנו לגעת בחלקם." (יוני הראל- תלמידה)


§ "חכמת הגוף עבורי הינה שיטה ייחודית המשלבת בתוכה עבודה על יציבה, מתח שרירי, תנועה מפרקית, נשימה, מדיטציה, חידוד מערכת החישה ולמידה מחודשת של המוח האנושי בחיבור אנרגטי המשלב את כל אלה יחדיו ויוצר מודעות חדשה ורחבה יותר לגוף על כל רבדיו. אני מוצא את השיטה כיעילה במיוחד לטיפול במתחים וכאבים כרוניים, בעיות יציבה ומנח השלד, טראומות פיזיות ורגשיות ואיזון אנרגטי. הטיפול נעשה תוך מגע מתחשב ותשומת לב מרבית למגבלותיו של המטופל, וכמובן באהבה גדולה".-(מיכאל חיות- בוגר לימודי חכמת הגוף)


חזרה לרשימת המאמרים

 

נבנה ע"י צדוק לביא

 

טלפון 054-4797467   anat@body-wisdom.co.il

 http://body-wisdom.blogspot.com/